وبلاگ گروهی دانشجویان شهرستان لامرد
اتاق فکر ِ دانشجویان !
درباره وبلاگ


فَلَا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَیَطْمَعَ الَّذِى فِى قَلْبِهِ مَرَضٌ وَ قُلْنَ قَوْلًا مَّعْرُوفًا)
«به گونه ای هوس انگیز سخن نگویید تا بیمار دلی در شما طمع نکند، و به گونه ای شایسته و معمولی سخن بگویید.»

آیه قرآن ِ ... خوب ؟ فقط و فقط وفقط از بحث لهو بپرهیزید ... اینجایی ما انعطاف به خرج دادیم و از خواهران و برادران در کنار هم برای نویسندگی استفاده کردیم .

انشالله همه رعایت کنن که اگر احساس شود وبلاگ به سمت ِ لهو و بیهودگی میرود بدون شک وبلاگ تعطیل میشود .... پیشاپیش از اینکه قوانین رو رعایت میکنید ممنونم .

مدیر وبلاگ : ابوالفضل ابراهیمی
نظرسنجی
سلام ! وبلاگ چطور بود ؟

 

دانلود تصاویر و نماهنگ برای ساخت کلیپ از سایت http://modafeclip.ir

                                سلامتی آقا امام زمان(عج) و امام خامنه ای صلواتنوع مطلب : کلیپ صوتی و تصویری، 
برچسب ها : دانلود، کلیپ، نماهنگ، تصویر، عکس، ساخت کلیپ،
لینک های مرتبط :
نظرات ()


موسسه تحقیقاتی «مطالعات امنیت ملی اسرائیل»  (INSS) در مقاله ای به قلم «دکتر گابی سیبونی» رئیس برنامه جنگ سایبری در آن موسسه در خصوص «جنگ سایبری ایران»، نگاهی کوتاهی به ظرفیت های سایبری پیش روی ایران داشته است.

 

*اظهارات اخیر لئون پانتا، وزیر دفاع آمریکا نشان از پیشرفت ایران در زمینه ارتقای ظرفیت های دفاعی و تهاجمی در عرصه فضای مجازی در طول دو سال اخیر داشته است.

*دستور رهبر انقلاب ایران، آیت الله خامنه ای پیرامون تشکیل شورای عالی فضای مجازی خود نشانگر اهمیت این موضوع در ایران است.

*اهداف اصلی ایران از برنامه ریزی در حوزه فضای مجازی با دو هدف مقابله با ویروسهای غرب و رژیم صهیونیستی علیه برنامه هسته ای و خنثی نمودن اقدامات خرابکارانه ضد انقلاب می باشد.

اظهارات اخیر لئون پانتا، وزیر دفاع آمریکا در مورد ضرورت مقابله با جنگ سایبری ایرانیان علیه اهداف آمریکایی نشان از پیشرفت چشمگیر فعالیت های ایران در زمینه ارتقای ظرفیت های دفاعی و تهاجمی آن کشور در عرصه سایبر در طول دو سال اخیر دارد. ظاهرا یک رشته عملیات عظیم از سوی ایران در فضای سایبر در جریان است، هم به منظور اقدامی تلافی جویانه علیه تحریم های وضع شده علیه آن کشور و هم در تلاش به منظور خنثی سازی حمله های سایبری ای که مستقیما علیه ایران صورت می گیرد.

ایران در حال توسعه و بکارگیری یک استراتژی منسجم برای اداره فضای سایبر است. دستور رهبر انقلاب ایران، آیت الله خامنه ای مبنی بر تشکیل شورای عالی فضای مجازی در فرمان سال جاری میلادی از سوی ایشان، به منظور لزوم توجه به فرصت ها و تهدیدات موجود در فضای سایبر، نشان از اهمیت این موضوع در ایران دارد. از بعد دفاعی، ایران با دو هدف برنامه ریزی خود را انجام می دهد: نخست، به منظور ایجاد یک «پاکت فناوری» که از زیرساختهای اصلی و اطلاعات حساس در مقابل حملات سایبری همچون ویروس استاکس نت که باعث وارد نمودن آسیب به برنامه غنی سازی اورانیوم ایران شد محافظت نماید (البته به زعم نویسنده مطلب، در حالیکه در واقعیت امر این ویروس نتوانست آسیب جدی ای وارد سازد.)، و دومین هدف دفع فعالیت های خرابکارانه احتمالی در فضای مجازی از سوی مخالفان نظام جمهوری اسلامی است تا از برقراری ارتباطات توسط آنان، انتشار اطلاعات و سازماندهی فعالیت های ضد انقلابی جلوگیری شود. برنامه ایران در ایجاد یک شبکه ارتباطی جداگانه و مستقل ملی نیز بطور خاص از این بعد حائز اهمیت است.

*ایران از جنگ سایبری بعنوان ابزاری نیرومند در مقابله با تجهیزات پیشرفته تر تکنولوژیک و نظامی غرب استفاده می نماید.

* ایران احتمالا در پی برنامه ریزی به منظور اجرای یک حمله سایبری علیه زیرساختهای اساسی در ایالات متحده و هم پیمانانش می باشد.

از بعد تهاجمی، استراتژی سایبری بخشی از دکترین جنگهای نامتقارن است، یک اصل اساسی که توسط ایران مفروض واقع شده است. جنگ سایبری، همانند سایر تاکتیک های نامتقارن در جنگ کلاسیک همچون جنگهای چریکی و تروریستی، از نظر ایران بعنوان ابزاری موثر به منظور ضربه وارد نمودن بر دشمن دارای تجهیزات نظامی و تکنولوژیک پیشرفته تر به شمار می آید. با توجه به افزایش دامنه نزاع میان ایران و غرب، ایران احتمالا در پی برنامه ریزی به منظور اجرای یک حمله سایبری علیه زیرساختهای اساسی در ایالات متحده و هم پیمانانش می باشد که از جمله آنها می تواند زیر ساختهای مربوط به حوزه انرژی، زیر ساختهای مالی، نظام حمل نقل و سایر بخش ها را در بر گیرد.

*ایران هزینه زیادی را صرف تحقیق در مورد توسعه و کسب فناوری در حوزه سایبر نموده است.

*ایران دارای موسسات آموزشی و پژوهشی دانگشاهی فراوانی در زمینه علوم روز است.

برای درک اهداف ایران کافی است به این نکته توجه داشت که آن کشور، مبلغی در حدود 1 میلیارد دلار به منظور توسعه و کسب فناوری و تعلیم متخصصان حوزه فناوری فضای مجازی اختصاص داده است. ایران دارای شبکه وسیعی از نهادها و موسسات آموزشی و پژوهشی دانشگاهی در زمینه فناوری اطلاعات، مهندسی رایانه، مهندسی الکترونیک و ریاضیات می باشد.
 
بعلاوه، حکومت ایران اداره مرکز تحقیقاتی ارتباطات راه دور را نیز بر عهده دارد که تحت نظر وزارت اطلاعات و فناوری آن کشور فعالیت می نماید. این موسسه گروههای تحقیقاتی آموزش دیده ای را در زمینه های مختلف کاری از جمله در حوزه «امنیت اطلاعات» در اختیار دارد. بخش دیگر دولتی در این حوزه، اداره همکاری فناوری است که تحت نظر نهاد ریاست جمهوری فعالیت می کند و آغازگر برنامه های تحقیقاتی در زمینه فناوری اطلاعات بوده است. این نهاد از سوی اتحادیه اروپا و سایر کشورهای غربی بعنوان نهادی درگیر در برنامه هسته ای ایران شناخته شده است.

نظام سایبری ایران، شمار زیادی از سازمانهای سایبری را در بردارد که بطور رسمی مرتبط با نهادهای مختلف هستند و در زمینه های متعددی فعالیت دارند. یکی از سازمانهای اصلی در این زمینه که با جهت گیری دفاعی تاسیس شده است، فرماندهی دفاع سایبری است که تحت نظر سازمان دفاع غیر عامل ایران اداره می شود که از فرمانده کل نیروهای مسلح فرمان می گیرد. در کنار کارکنان نظامی، این سازمان سایبری نمایندگانی نیز از میان وزرای دولت همچون وزارت ارتباطات، وزارت دفاع، وزارت اطلاعات و وزارت صنعت و معدن را در بر دارد که هدف اصلی آنان توسعه یک دکترین دفاعی به منظور مقابله با تهدیدات در عرصه فضای مجازی بوده است. یکی دیگر از نهادهای مربوط به فضای مجازی با ماهیت دفاعی مرکز «امنیت اطلاعات ماهر» است که با حمایت و تحت نظر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اداره می شود. این مرکز مسئولیت سازماندهی گروههای واکنش سریع در مورد موراد اضطراری و حملات سایبری را بر عهده دارد.

 ایران هیئتی را نیز به منظور شناسایی تارنماهای غیر مجاز تحت عنوان واحد های پلیس فضای مجازی تشکیل داده است که مسئولیت شان مرتبط با جرائم روی داده در فضای مجازی و نظارت بر فعالیت کاربران ایرانی در اینترنت و بطور خاص نظارت بر فعالیت کافی نت ها در ایران است که تا حدودی امکان فعالیت بصورت ناشناس را برای کاربران در فضای مجازی فراهم می سازند.

* در مقایسه با بعد دفاعی برنامه سایبری ایران، تصویری مبهم از توانایی های آن کشور در عرصه تهاجمی در فضای مجازی وجود دارد.

*سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، توانایی بسیار زیادی در زمینه جنگ سایبری دارد و ایران را به یکی از پیشرفته ترین کشورها در این زمینه تبدیل نموده است.

در مقایسه با بعد دفاعی برنامه سایبری ایران، تصویری مبهم از توانایی های آن کشور در عرصه تهاجمی در فضای مجازی وجود دارد. توانایی آشکار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در این زمینه بی شک ایران را به یکی از پیشرفته ترین کشورها در زمینه جنگ سایبری تبدیل نموده است که از جمله آنها می توان به توانایی نصب کدهای ردیاب برای نسخه برداری از نرم افزارهای رایانه ای، پیشرفت قابلیت ها در زمینه مسدود نمودن شبکه های ارتباطی رایانه ای، ارتقای قابلیت در زمینه استفاده از ویروسها و ابزارهای رایانه ای برای نفوذ در رایانه ها و جمع آوری اطلاعات و دستیابی به ابزارهایی در جهت ایجاد تاخیر در فرایند ارتباط با سرور ها اشاره نمود. شواهدی از ارتباط سپاه پاسداران با گروههای هکر در ایران و خارج از آن کشور وجود دارد که علیه دشمنان نظام جمهوری اسلامی در ایران و در سرتاسر دنیا اقداماتی را بعمل می آورند. استفاده از منابع و ابزارهای خارجی امکان فاصله گیری و انکار شرکت در جنگ سایبری و جرائم سایبری را از سوی سپاه پاسداران فراهم می سازد. از برجسته ترین گروههای هکری مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می توان به گروه امنیت دیجیتال «آشیانه» نام برد که اعضایش معتقد به ایدئولوژی اسلامی و انقلابی نظام جمهوری اسلامی هستند و مخالفان نظام را مورد هدف قرار می دهند.

 بسیج، تحت نظر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارد و از زمان تاسیس «شورای فضای مجازی بسیج» در سال 2010 میلادی وارد این حوزه شده است. از فعالیت های اصلی بسیج تمرکز بر تبلیغات و هواداری از مواضع ایران در فضای مجازی، سازماندهی و فعالیت در زمینه ارتقای توانایی ها سایبری و استفاده از نیروهای موثر سپاه در زمینه آموزش هکرها به منظور تقویت قابلیت های بالای تهاجمی می باشد.

*حملات سایبری اخیر ایران، نشان از قوی بودن بعد تهاجمی آن کشور در فضای مجازی دارد.

هم اکنون ایران از بعد تهاجمی فعال است و برای اثبات این ادعا شواهدی نیز از اقدامات دولت ایران در سالهای اخیر وجود دارد. در سال 2011 دو حمله به شرکتهای ارائه دهنده پروانه امنیتی در حوزه مجازی روی داد که برجسته ترین آنها انجام حملات از ماه جون تا آگوست سال 2011 علیه شرکت «دیجی نوتار» (DigiNotar) در کشور هلند بود که منبع اصلی صدور پروانه پایگاههای داده ای SSL در آن کشور بوده است. در همان فاصله زمانی، اعتبارنامه قانونی تارنماهایی از جمله دامنه google.com نیز ربوده شد که به حمله کنندگان اجازه بازرسی از اطلاعات کاربران بخش جی میل (بخش ارائه دهنده خدمات پست الکترونیک تارنمای گوگل) را داد. در واقع، این حمله این فرصت را برای ایران فراهم نمود تا به اطلاعات بیش از 300000 رایانه دسترسی پیدا کند)، در وهله نخست بنظر می رسد که دولت ایران از آن به منظور نظارت بر فعالیت کاربران داخلی با هدف حفظ امنیت ملی استفاده نموده باشد.

در سپتامبر سال 2012، شماری از نهادهای مالی ایالات متحده مورد حمله قرار گرفتند که از جمله آن ها می توان به تارنماهای متعلق به «بانک آمریکا»، «مورگان چیس» (Morgan Chase) و «سیتی گروپ» (City Group) اشاره نمود. طبق نظر تحلیلگران آمریکایی، مخرب ترین حملات در ماه آگوست سال 2012 علیه رایانه های شرکت نفتی عربستان سعودی موسوم به «آرامکو» (Aramco) و شرکت گاز قطر موسوم به «راس گاز» (Ras Gas) روی داده اند. حمله از طریق ارسال ویروسی تحت عنوان «شامو» (Shamoo) صورت گرفته که در سرتاسر سرور های آن شرکت منتشر شده و اطلاعات ذخیره شده در آنها را از بین برده است.

گروهی که خود را «شمشیر برنده عدالت» معرفی نموده بودند مسئولیت آن حمله را بر عهده گرفت و اعلام نمود که هدف اصلی اش دسترسی به منابع اصلی مالی عربستان سعودی بوده است، کشوری که متهم دست داشتن در جنایات صورت گرفته در بحرین توسط دولت ان کشور و در سوریه توسط شورشیان تروریست است.

* پیشرفت ایران در حوزه توانایی سایبری در حملات اخیر صورت گرفته از سوی ان کشور موجب افزایش نگرانی های ایالات متحده و رژیم صهیونیستی شده است.

*اظهارات پانتا در مورد لزوم مقابله با هکرهای ایرانی بیشتر جنبه شعاری دارد.

پیشرفت ایران در حوزه توانایی سایبری در حملات اخیر صورت گرفته از سوی ان کشور موجب افزایش نگرانی های ایالات متحده و رژیم صهیونیستی شده است. موفقیت حمله علیه رایانه های شرکت «آرامکو» نگرانی های آنان را افزایش داد زیرا نشان داد که استاندارد های پذیرفته شده در نظام های دفاعی حوزه مجازی در مقابله با حملات افراد ناشناس ضعیف هستند و ضرورت ارتقای ابزارهای مقابله کننده با چنین تهدیدهایی را نمایان ساخت. یکی از فعالیت هایی در این زمینه توجه به شناسایی، مسدود نمودن و خنثی سازی رفتارهای نامعمول در رایانه های مورد حمله قرار گرفته بوده است. چنین ابزارهایی حتی در صورت ورود کدهای بدافزار و نفوذ آنها به رایانه های هدف نیز می توانند حمله را خنثی نمایند. حمله به رایانه های شرکت «آرامکو»  بیش از آن که با هدف جمع آوری اطلاعات بوده باشد به منظور آسیب رساندن به اطلاعات دهها هزار رایانه نامشخص آن شرکت صورت گرفته است. در صورتیکه جمع اوری اطلاعات در فضای مجازی در برخی موارد امری قانونی و مشروع در نظر گرفته شود، انجام حمله در مقیاس بزرگ از نوع حمله ایران علیه یک هدف غیر نظامی نشانگر تغییر جهت ایران بسوی انجام فعالیت های تلافی جویانه می باشد. پانتا اخیرا دستور داده است که بایستی حساب های کسانی که مسئولیت این حملات را بر عهده گرفته اند مسدود شود اما آنچه در نهایت مورد محاسبه قرار می گیرد آزمودن عمل است و نه حرف و شعار.

*با توجه به پیشرفتهای بسیار ایران در زمینه سایبر، اسرائیل می بایستی برای مقابله با توان آن کشور با غرب و کشورهای ارتجاعی عرب هم پیمان شود.

* اسرائیل می بایستی موضوع فعالیت های سایبری ایران را در صدر اولویت های اطلاعاتی و امنیتی خود قرار دهد.

تمرکز بر فعالیت های سایبری ایران که مستقیما علیه اسرائیل و سایر دولتهای غربی صورت می گیرد مستلزم یک برنامه ریزی منظم دفاعی است که با دکترینی به روز شده در زمینه دفاعی در فضای مجازی همراه باشد. فریب دادن حمله کنندگان نیازمند وجود اطلاعاتی بر مبنای دفاعی است. با توجه به پیشرفتهای ایران، اسرائیل می بایستی موضوع فعالیت های سایبری ایران را در صدر اولویت های اطلاعاتی و امنیتی خود قرار دهد، تا بدین وسیله با آمادگی بتواند پیش از وقوع حملات آنها را خنثی نماید. همانند برنامه هسته ای ایران، در این چالش نیز اسرائیل تنها نیست و سایر دولتهای غربی و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نیز در این نگرانی با آن شریک هستند. در نتیجه آغاز همکاری های گسترده میان دولتی به منظور جمع آوری اطلاعات و خنثی نمودن فعالیت های سایبری ایران ضروری می نماید.
به گزارش صالحین


نوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

بـهـــ نــامـــ خـــــدا


ســــلامــ

متن امروزم رو یه جور دیگه بخونید!با اقــتدار با غـرور!با یه 

روحیه ی عــاشــورایی!توی زمان نه چندان دور یه عده

 اومدن نظم نوین جهانی رو واسهخودشون ساختن؟ 

حالا کدوم جهان ؟؟؟ اینو نمیدونم دیگه خودت بگرد

پیــداش کــن!


شعارشون میدونی چی بود؟ دنیارو از ظهور آقا پاک کنن!

 وقتی آقا ظهورمیکنه اونا جلوش واستن!مگه میتونن؟!!

 اینجا پای خدا در میونه بحثشیعه و سنی نیست؛

 بحث یک اعتقاد و یک انسانیته !بحث یک دین

جامــع ،یعنی اســلامه!

مگه میتونن جلوی کار خدا روبگیرن؟ 

اگه میتونن خب بگیرن!تحول بزرگ دنیا میدونی 

از کجا شروع شد؟ از انقــلاب ایــران میدونی

کجا تقویت شد؟ از قرآن سوزی! اونجا بود که مردم

 دنیا بیدار شدن! فقطایران کافی نبود چون یک

 دست که صدا نداره. میدونی کجا ثابت شد این

حرکت اسـلامی بزرگــــ؟


خب معلومه اگه مراسم افتتاحیه سران موسوم به

 نــــــم که توی ایرانبرگزار شد رو می دیدید ثابت

 شدنش جایی بود که از زبان رهبر بزرگ وعالم اسلام

 در زمان خودش یعنی امام خامنه ای بیان شد، چی

گفت؟؟؟ به صراحت بیان کرد نظم نوین الهی در راه است...


این یعنی شروع حرکتی بزرگ برای ایران برای اسلامی

 که قبل از حملهاعراب در ایران بوده وتا آخر هم خواهد بود، 

یادتون نره.!


حالا اینو میخوام بگم یهودیا(فراماسون ها،اما من میگم یهودی) اعدادی

داشتن اعداد قدرت یکیشون 72 بود زمان حضرت موسی یا حضرت

سلیمان(نمیدونم حــالا!!) ...

 امــــا خـدا ثابـت کرد که اعداد قدرت ،همان عدد 72 در زمان عاشوراست

 که تا الان صداشون توی دنیا محرم تا محرم طنین انداز میشه!؛ 

اعداد 33-22-8 و...(نماد)!

اعداد قدرت یهودی هاست! اما بازهم تاریخ یک بار دیگه تو دهنی

سختی به ایـن قـوم نفریـن شده زد. حالا این اعداد قدرت مسلمانان شده

است تا بداند که همین اعداد قدرت شمارش معکوس شان شده برای

نابودی و زمینه بزرگ برای ظهور فرآهم شده و در حال ایجاد شدن

هستش،امروز وزیر جنگ اسراییل استعفا داد!!!


ایران آماده جنگ با اسراییله! ، فرمانده سپاه گفت اینبار،  ایران

متجاوز لقب خواهد گرفت و شما باید دفـــاع کنید ،دفاعی که رنگش را هم

نخواهید دیدو نابودی حق شماست ،چون اسلام و حق پیروز است.شک

نکنید ایران به ابــر قدرت تبدیل شده از چیزی نترسید و از اعتقاد

خـود کـوتاه نیایید، دینــتون رو به گرانی و فقیر بودن و بی عدالتی های

جامــعه و به هوس بازان و مترسک هــای آرایـش کــرده توی خیابان ها

نفـروشید چـون صــبح پیروزی نزدیـک است بالاخره هیچ جامعه ای

 بی عیب نیست!. این وعـده ی الهیـست، دینمون رو تقـویت کــنیم

 و آماده برای حرکتــی بـزرگ بـشیم.


درسته کـعبه توی عربستانه امـــا ؛ایـــران قطب نخست اسلام و ظهور هست،

 با حـرف های الکی و بهونه های بیخود خرابش نکنیم و دین مون رو حــــراج نکنیم

واسه شکم،پـول،هـوس و دنـیای فانـی. از ولایت و رهبری دست نکشید.


این وعده ی الهیست........ و سرانجام


  یـــا الثــاراتـــــ الحــسـینــــ  


پــاورقــی؛   نـــداریــم!


قسمتی از شعر خودم:


هنوز عشق وطن در سرم هست

یاد خونین لاله هایش در سرم هست

تا ابد عشق وطن غرق سبزه

یاد قدیما مبهوت سر بند سبزه

نوشته شده در وبلاگ کتیبهنوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها : وبلاگ کتیبه، عاشورا، بسیج، نظم نوین الهی، اعداد مقدس صهیونیسم، اعداد مقدس فراماسونری،
لینک های مرتبط : وبلاگ کتیبه،
نظرات ()
بهره ای از رهنمودهای امام خمینی (ره)درباره قیام و حماسه حسینی:با ذکر مصائب اهل بیت-علیهم السلام

زنده مانده است این مذهب تا حالا، با

همان وضع سنتی، با همان مرثیه سرایی و روضه خوانی.

* فداکاری سیدالشهداست که اسلام را برای ما زنده نگه داشته است.

* عاشورا را زنده نگه دارید که با نگه داشتن عاشورا، کشور شما آسیب نخواهد دید.

*این خون سیدالشهداست که خون های همه ملت های اسلامی

را به جوش اورده است .


نوع مطلب : مطالب مذهبی و پند آموز، 
برچسب ها : ارزشهای نهضت عاشورا، راهنمای جوامع انسانی،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

لینک کامل نظرات خارجی ها در مورد عاشورا اینجاس :»کلـــــــــــــــیک کنید ! 


موریس دو کبری 

مورخ اروپایی در مورد کسانی که به عزاداری امام حسین پس از قرن ها خرده می گیرند، می گوید:
«اگر تاریخ نویسان ما حقیقت ِ روزِ عاشورا را درک می کردند، این عزاداری را غیر عادی نمی پنداشتند. پیروان حسین (ع) به واسطه عزاداری به امام می دانند که زبونی و پستی و زیر دستی و استعمار و استثمار را نباید قبول کنند؛ زیرا شعار امام و پیشوای آنان تن ندادن به ظلم و ستم بود. حسین در راه شرف و ناموس و مردم و بزرگی مقام و مرتبه اسلام از جان و مال و فرزند گذشت و زیر بار استعمار و ماجراجویی های یزید نرفت . پس بیایید ما هم شیوه او را سرمشق خود قرار داده و از ظلم یزیدیان ، بیگانگان خلاصی یافته و مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ترجیح دهیم ، و این است خلاصه تعالیم اسلام . ملتی که از گهواره تا گور تعلیماتش چنین است ، پیداست دارای چه مقام و مرتبتی خواهد بود چنین ملتی دارای هر گونه شرف و افتخار هست چون همه سرباز حقیقت و عزت و شرافت اند».

 

 


درس آزادی به دنیا داد رفتار حسین                         بذر همت در جهان افشاند افکار حسین 
حق و باطل را به خون خویش کرد از هم جدا             آری آری تا ابد بر جاست آثار حسین 
گر نداری دین به عالم لااقل آزاده باش                       این کلام نغز می باشد ز گفتار حسین 

«فضل الله صلواتی »

بولس سلامه 
بولس سلامه حقوق دان و نویسنده مسیحی بیروتی می گوید:
«شب هایی که بیدار بودم و با درد و رنج می گذراندم و افکار و تخیلاتم مرا به یاد گذشتگان کشاند و در تاریخ گذشته دو شهید بزرگ امام علی (ع) و سپس امام حسین را به یاد من آورد، یک بار به مدت طولانی در علاقه به آن دو بزرگوار گریستم ، سپس شعر علی و حسین سروده ام ».


باقی نظرات در ادامه مطلب ...نوع مطلب : درس زندگی، مطالب مذهبی و پند آموز، 
برچسب ها : عاشورا، امام حسین و عاشورا، عاشورا از دیدگاه دانشنمندان غربی، گاندی و عاشورا،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

سامانه های جدید مقاومت با حمله به اهدافی در فاصله 85 کیلومتری نوار غزه، از جمله تل آویو پایتخت رژیم صهیونیستی سایه ای از وحشت را بر سر صهیونیستها گستراندند اما بخش دیگری از توانایی های جدید مقاومت در این جنگ که به نوعی باعث تعجب بسیاری از کارشناسان در جهان شده است بحث موشکهای دوش پرتاب مقاومت است.
تا پیش از این یکی از اصلی ترین مشکلات مبارزین فلسطینی بحث دفاع هوایی و مقابله با حملات پرنده های صهیونیست بود. در طول یک هفته اخیر اخباری در مورد مورد اصابت قرار گرفتن حدود 10 جنگنده های اف 16، بالگردهای آپاچی و پهپاد متعلق به نیروی هوایی اسراییل بر روی خروج رسانه های جهان قرار گرفت. اما شاید برای بسیاری این سوال مطرح شده است که این پرنده ها چگونه ساقط شده اند؟نوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها : غلبه، موشک، دوش پرتاب، بر، جنگندههای، ناو، اسرائیلی،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

بسم رب الشهدا و الصدقین

اول نوشت :

باز هم مثل هر سال با حسرت میگوییم، ای اهل حرم میر و علمدار نیامد...

تاسوعای ِ حسینی و شهادت حضرت عباس (ع) تسلیت .

 

بخدا کم لطفیه اگه بخوایم این پیروزی ِ مقاومت رو کمرنگ کنیم ! 

9 رور پیش مثل همیشه جنگنده های آمریکایی ِ اسرائیل آمدند و غزه را بمب باران

کردند !با خودشان فکر میکردند مثل همیشه زن و بچه های ِ مردم رو میکشن و فرار

میکننکی به کیه ؟ نتانیاهو با خودش میگفت :بان کی مون که با مادر اوباما رابطه 

داره ، حله !!!

گور پدر ِ سازمان ملل !

اما ایندفعه مقاومت به یکی از موشک های ایران تجهیز شده بود ! موشکی که

گند آهنین را به سوراخ ِ آهنین تبدیل کرده بود.فجر پنج ... حال اگر شهاب3 را به

مقاومت دهیم ؟ اگر سجیل ، نور و ... را به مقاومت دهیم .

حال ببینین وقتی نتانیاهو در کنفرانس خبری علنا میگه که از 30000 موشک

ایرانی ِ رو به اسرائیل نگران است یعنی چی ! !  !

اسرائیلی که کل اعراب را در 7 روز شکست داد ، امروز پس از 8 روز مبارزه

با باریکه ای در نقشه  ی جهام به گ .. خوردن افتاد و درخواست آتش بس داد.

این آتش بس با دو ماده مهم همراه است :

1: اسرائیل تعهد میدهد دیگر به باریکه ی غزه حمله نکند

2: محاصره غزه شکسته میشود

یعنی اسرائیل شروط ِ مقاومت رو برای آتش بس پذیرفت !!×

پی نوشت :»

خوب حرومزاده های ِ اسرائیلی، شمایی که تمامی فتنه های دنیا

زیر سرتونه وقتی نمیتونین چرا ادعا میکنین ؟

ای زورم میگیره هیچی نیستن ادعا میکنن ... بازم میگم ! اگر به جای ِ

فجر ِ پنج ، تیرکمون سیمی هم دست ِ مقاومت بود باز هم اسرائیلها

بازنده بودن.

پی نوشت 2:»

وقتی در مورد پذیرش آتش بس ِ جنگ خودمان حرف میزنیم نباید

الکی قضاوت کنیم . وقتی متجاوز تقاضای ِ آتش بس میدهد که

در حال له شدن باشد ! مث ِ اینکه یکی بیاد بی مورد شما رو

بزنه له و نابود کنه بعد وقتی شما میخوای بزنیش بگه آتش بس !

الان شنیدم که اسرائیلی های ِ حرومزاده دوباره امروز هم حمله کردن !

نقض ِ آتش بس ... بفهمین چرا پذیرش آتش بس از متجاوز سخته ...

اللهم عجل لولیک الفرج ...علی علی
نوع مطلب : مطالب مذهبی و پند آموز، تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها : غزه، مظلومیت غزه، شکست اسرائیل،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

بسم رب الشهدا و الصدقین

کاش حاج حسن زنده بود ، طهرانی مقدم را میگویم .  اگر پدر موشکی ایران امروز

زنده بود بهموشک فجر پنجش افتخار میکرد ... شاید وقتی جنایات این روزهای

اسرائیلی های حرومزاده رومیدید آستینش رو بالا میزد و موشک عاشورای ِ91 رو

برای مردم غزه میساخت و ما هم از طریق ِسوریه میفرستادیم برای مقاوت 

اسلامی تا از طرف ما بزنن خاور اسرائیلی ها رو ... چپ کنیم ! 

اگر امروز چمران زنده بود مطمئنم که نمی نشست از اینجا مثل من وبلاگ بنویسه

یا مثل خیلی هاشعار بده ... مطئنم مثل ِ قضیه ی لبنان این دفعه هم مستقیما

وارد جنگ میشد.یا مثلا اگر امام موسی صدر امروز بود چه کار میکرد ؟ همان کاری 

که دفعه ی قبل کرد ...

به فلسطین یا لبنان میرفت تا به مردم غزه کمک کند .

من نمیگم که امروز ایرانی ها بیکار نشستند ، که اگر اینطور بود تا امروز یک

فلسطینی زنده همدر  باریکه ی غزه زنده نبود ...اما دلم میخواست فراخوان

عمومی میدادن میرفتیم سوریه ، همینجوراز سوریه شروع میکردیم مسیر رو باز

میکردیم تا برسیم به اسرائیل ، بعدش هم ترکیه ... قطر وعربستان هم که کاری 

نداره . بعدش با مردم مصر ، لیبی ، سوریه ، عربستان، امارات ،افغانستان،

پاکستان،اندونزی، مالزی ، ترکیه، عراق ، اردن، یمن و مردم آزادی خواه کشور های

اروپایی متحدمیشدیم و این لکه های ننگ روزگار رو دونه دونه پاک میکردیم ...  اول

انگلیس و فرانسه بعدش همآمریکا.  به قول سردار مقداد قاسمی :

ما که مشکلی نداریم با مردن ، وقتی یکیمون تیر بخوره میزاریمش رو شونمون ،

حسین حسینگویان میبریم خاکش میکنیم و کلی هم براش خوشحالیم که شهید

شده ، شما برین یه فکری بهحال ارتشتون بکنین که اگه یه بمب بخوره وسطشون

نصفشون فرار میکنن ، اگه حقوقشون کم وزیاد بشه کار نمیکنن . اینو دارم قسم

میخورم تا باور کنین ... بخدا من ایمان دارم توی جنگی کهتوی راهه و خدا بخواد

 نزدیک هم هست اگر امت اسلام با سنگ و چوب هم بجنگند پیروز میشوند .

اولا چون وعده ی خدا حق هست و پیروزی حتمی از آن ماست .

دوما چون ما به قول فوکویاما با دو بال پرواز میکنیم ، یکی سبز و یکی سرخ ... بال

سبز مهدویتاست و بال سرخ شهادت .   جنگ ما جنگ ِ اراده هاست ، آخرش

شهادت ِ که افتخار ماست...غزه بر روی نقشه ی جهان نقطه ای بیش نیست اما 

ببینین چه بر سر اسرائیل آورده ...

ببینین گنبد آهنینشان ، چه قدر مانور دادن که این گنبد آهنین و از این حرفا .

سوراخ ِ آهنین ِ نه گنبدهمونطوری حضرت آقا، امام خامنه ای چند بار فرموندن 

اسرائیل به شدت آسیب پذیر و شکننده اس.

همینجوری زن و بچه ی مردم رو موشک بارون میکنن بعدش هم میگن آتش بس ...

آتش بس چیهدیگه؟ کشتارتون رو کردین حالا دیگه آتش بس ؟؟؟ ای خدا کی موعد

قتل عام این اسرائیلی هایولدالزنا میرسه ؟؟

مردم مظلوم غزه، من شرمندم که نمیتونم کمک کنم ... والله اگه همین الان هم

دولت ما تصمیمبگیره مداخله مستقیم با نیرویِ نظامی کنه من اولین نفری ام که

اسم مینویسم .اما یه چیزایی ازسیاست حالیمه، الان شرایط این کار نیست وگرنه...


انشالله پیروزی نزدیک است ...

 محاسن حضرت آقا سفید شده راستی

محاسن سید حسن نصرالله هم سفید شده !


منبع :  وبلاگ روزگارم پس از نوجوانی ... ! نوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها : غزه، حمله به غزه، حسن تهرانی مقدم، حمایت ایران از غزه،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic