وبلاگ گروهی دانشجویان شهرستان لامرد
اتاق فکر ِ دانشجویان !
درباره وبلاگ


فَلَا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَیَطْمَعَ الَّذِى فِى قَلْبِهِ مَرَضٌ وَ قُلْنَ قَوْلًا مَّعْرُوفًا)
«به گونه ای هوس انگیز سخن نگویید تا بیمار دلی در شما طمع نکند، و به گونه ای شایسته و معمولی سخن بگویید.»

آیه قرآن ِ ... خوب ؟ فقط و فقط وفقط از بحث لهو بپرهیزید ... اینجایی ما انعطاف به خرج دادیم و از خواهران و برادران در کنار هم برای نویسندگی استفاده کردیم .

انشالله همه رعایت کنن که اگر احساس شود وبلاگ به سمت ِ لهو و بیهودگی میرود بدون شک وبلاگ تعطیل میشود .... پیشاپیش از اینکه قوانین رو رعایت میکنید ممنونم .

مدیر وبلاگ : ابوالفضل ابراهیمی
نظرسنجی
سلام ! وبلاگ چطور بود ؟

به نام خدا

سلام

حرف های تکان دهنده از تن فروشی در خیابان ها!

چند روز پیش که واسه انتخاب واحد دانشگاهبه اینترنت وصل بودم وبعد از انتخاب واحد که این ترم بعداز گذشت دو ترم اولین باری بود که 20واحد تونستم بردارم!

یه سر زدم به سایت های خبری نمیدنم اسمش چی بود! اما معتبر بود که خبری به عنوان تن فروشی عجیب در خیابانها ! برخوردم کلیک کردم رو این خبر!

مصاحبه ای بود با چند نفر از این خانم ها که وقتی میخوندم واقعا تکان دهنده بود! گوشه هاییش رو براتون اینجا اوردم تا شما هم بخونیدن.

اولینش یه دختر ی بود 21 ساله! فراری بود از خونه وبه تهران اومده بود! بعداز مدتی کار در یک خیاطی توسط یکی از همکاراش( یه خانم دیگه) به شیشه معتاد میشه! پس از فهمیدن این موضوع توسط مسول اون خیاطی ، از اونجا اخراج میشه ودر خیابان ها برای کسب پول مجبور به تن فروشی میشه! او ازهار پشیمانی کرد که ای کاش همون کتک های نامادریشو میخورد اما هیچ وقت چنین سرنوشتی نداشت وگفت که الان باید به این کار ادامه دهم!

دومینش یه خانمی بود 24 ساله! او از سرنوشت شکایت میکر که چرا چنین سرنوشتی خدا براش نوشته، او که مطلقه هست حالا مجبور به تن فروشی در گوشه ای از خیابان هاست! او همچنین گقت که بیشتر مشتری هایش از متاهلین هستند وبرای همسران اونها تاسف میخورد که باید با غریبه ها ارتباط بر قرار کنن!  او الان معتاد به تریاک هست.

در بین تمام مصاحبه ها این سه مصاحبه رو براتون انتخاب کردم و از همه بدتر این سومی بود که واقعا منو تحت تاثیر قرار گذاشت، بخونینش:

اسمش هستی بود .او مطلقه بود و همسر سابقش معتاد! او گفت بچه هایم نمیدانند که چطور برای انها نان شب میاورم، به چیزی معتاد نبود و 34 سالش بود! در گروه "موسی" که تهران بود عضو شده بود! او میگفت بد ترین لحظه زندگیم هست وقتی یکی برای هوس خودش میخواهد همه ی جای بدنت را ببیند، ارزو دارم که بمیرم .او گفت به تمام خواسته های انان تن میدهم و اکثر مشتری هایش هم متاهلین بودند او حتی از مشتری 17 ساله اش هم گفت !

اما بدترین نکته این زمان بود که هستی گفت چند ماهی است که متوجه شدم به ویروس HIV یا همان ایدز مبتلا هستم! او گفت نمیدانم چند نفر را هم ناخواسته الوده کردم اما برای ان همسرانی که به ایدز مبتلا شدن متاسفم او ادامه داد این کار من یک شغل شده و من به عنوان یک شغل به این تن فروشی نگاه میکنم!

خوندین؟ میبینین ، مشکل از کجاست؟ تازه این گوشه از این مشکلات بود اینقدر زنان متاهل هستند که تا شوهر میرود تابلو خیانت ازاد را بر میدارن و به یه نفر نامرد تر از خودش تن فروشی میکنند! اینان گوشه هایی از بیغرتی های مران و زنانی هست که لذت جنسی را به وفا و صبر فروختند! شاید اگر بعضی مسائل نبود زندگی برای حتی اون دختر 21 ساله جور دیگری رقم میخورد!


خواستم بگم شاید اشتباه از ماست و به کار خود و به اینده کار خود ناامید هستیم و از تنها ماندن حراس داریم  !شاید هم فکر میکنیم حادثه فقط برای مردم پیش میاید نه برای ما! اینطور نیست؟

تقصیر هرکسی که هست اول ازهمه تقصیر کار ،خود ما هستیم. ما ادمان این دوره!

 وبلاگ کتیبه

یک بسیجی!

پـــاورقــــی:

یه اقدام عجیب واحسنت به افغانها دیروز 6همواپیمای جنگی امریکارا منهدم کردند دمشون گرم اینه جواب دندانشکن!.

 نهـــج البــــلاغه:

ترجــمه خطبه 184( افشــای منـــافق)

خاموش باش!خدا رویت را زشت گرداند،ای دندان پیشین افتاده.

به خدا سوگند انگاه که حق اشکار شد،تو ناتوان بودی و اواز اهسته بود و ان هنگام که باطل بانگ براوردچونان شاخ بز سر برآوردی.نوع مطلب : غیره، 
برچسب ها : تن فروشی در خیابان ها، کتیبه،
لینک های مرتبط :
نظرات ()
اسرائیل بزرگترین مرکز تجارتِ «برده زنانِ» سفیدپوست:
حقایقی دِهشتناک از « بَردگی جنسی زنان اروپایی » در اسراییل + تصاویر


طبق آمارهای سال 2005 ، سالانه 10،000 دختران و زنان اروپای شرقی و روسیه با وعده ی اشتغال به کار فریب داده شده و در اسرائیل به اسارت جنسی کشیده شده اند و ادامه ی عمر را به اجبار، به عنوان روسپی به بردگی کشیده می شوند. بنابراین در طول یک دهه تا سال 2005 ، حدود 100،000 زن به اسرائیل قاچاق شده اند که به تمامی این افراد در آغاز وعده ی مشاغل مشروع داده شده اما پس از ورود به اسرائیل غافلگیر و به جبر وادار به روسپی گری می شوند.

برای دیدن باقی متن به ادامه مطلب بروید ... نوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها : برده داری جنسی در اسرائیل، مرگ بر اسرائیل، برده داری نوین،
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پنجشنبه 23 شهریور 1391
مک دونالد روزانه حدود 64میلیون مشتری خور را تغذیه می کند.مک دونالد از یک همبرگر فروشی زنجیره ای کوچک در آمریکا شروع میشود و حالا بیش از 37 هزار و 737 فرانشیز(واگذار کردن امتیاز به افراد محلی) در121 کشور جهان، شعبه دارد.
تحیقات متعددی نشان میده غذاهای مک دونالد از لحاظ قند، چربی، نمک و مواد شیمیایی به کار رفته در آنها بسیار غنی و به لحاظ فیبر گیاهی و ویتامین ها بسیار فقیرند.افزودنی های شیمیایی در این غذا ها مسبب سالانه ده ها هزار مرگ بر اثر سرطان های نا شناخته شده و می تواند کودکان را به انواع بیماری ها مبتلا کند و انها را بیش فعال کند.از وقتی که مک دونالد به آسیا قدم گذاشته،15% کودکان تایلند و یک پنجم کودکان چینی و...به چاقی مفرط مبتلا اند و در آمریکا از هر 4 شروند و در انگلیس از هر 40 زن یک نفر به چاقی مفرط مبتلاست.
تبلیغات مک دونالد کودکان را هدف گرفته و با ترفند های خود مغز آن ها را کاملا شست و شو میده.برای جذب بهتر این کودکان در کنار غذای خود انواع هدایا(کلاه کاغذی،بادکنک،اسباب بازی و...) می گیرند.اما آنچه این کودکان نمی دانند آن است که برای شاد کردن دل آنها کودکان دیگری در چین که بین10 تا 16 سال سن دارند،در شرایطی وحشتناک در ازای دستمزدی بسیار ناچیز یازده ساعت در روز و شش روز در هفته جان می کنند تا انواع اسباب بازی ها را برایشان آماده کنند.
مک دونالد علاوه بر کودکان چینی ار کارگران خود نیز بهره کشی می کند.اغلب کارکنان مک دونالد بخاطر شرایط بد کاری پس از یک ماه کار خود را ترک می کنند.سیااست مک دونالد این است که از پیوستن کارگران خود به اتحادیه های کارگری به شدت جلو گیری می کند و در سانفرانسیسکو مکدونالد حتی هنگام استخدام پرسنل خود از دستگاه های دروغ سنج استفاده می کند که آیا متقاضی به اتحادیه ای خاص تعلق یا گرایش دارد یا نه!
آنچه که در بالا گفته شد در تمام رستوران های غذای آماده(کنتاکی،ویمپی،برگر کینگ،و...) نیز صادق است.همه ی این شرکتها همه ی تالش خود را می کنند تا با بهره برداری بیرحمانه خود از منابع، حیوانات و انسان ها در پس نمایی شاد و رنگین،از افکار عمومی پنهان دارند.
در هر صورت در این مسابقه برای کسب هر چه بیشتر درآمد،جامعه ای غیر انسانی به وجود آمده و و شهروندان بیشتر از هر زمانی آلت دست سودجویان و اربابان قدرت قرار گرفته اند.کشور های جنوبی که قبل از این استعمار با رنگ و لعاب قانونی رو تجربه کرده اند امروزه باز هم تحت کنترل چند ملیتی ها اند و با انتقال منابع طبیعی خود به کشور های سود جوی غربی هدف و قربانی انواع سوءاستفاده ها اند.
با این حال تحریم رستوران های زنجیره ای غذای آماده به عنوان راه حلی برای مبارزه با این ابر قدرت ها دانست ؛اما ایجاد تغییر و تحول در جامعه همت بلند می طلبد وجنبش ها هیچ نیستند جز افراد معمولی که به هم می پیوندند و در برابر فشار سازمان ها،قدرتنمدان و اربابان جهان که بر زندگی و کره مان تسلط یافته اند مقاومت می کنند.


نوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
چهارشنبه 22 شهریور 1391
واقعا چه ارتباطی بین مک دونالد و گرسنگی در جهان،نابودی جنگل های استوایی و سلامت انسان هاست؟
مک دونالد یکی از شرکت های غول چند ملیتیه که توی کشور های فقیر سرمایه گذاری میکنه و سران تشنه دلار این کشورها با بیرون کردن کشاورزان کم بضاعت از مزرعه هاشون به سودجویان غربی واگذار می کنند!کشورهای فقیر با هدف کسب تکنولوژی و دریافت محصولات صنعتی چاره ای جز این ندارند که به تولید هرچی بیشتر و صادرات اون به آمریکا اقدام کنند و 36 کشور از مجموع40کشور فقیر محصولات غذایی خودشون رو به ثروتمندترین کشورها صادر می کنند در حالی که کودکانشان از سوءتغذیه رنج می برند!
از این محصولات برای فربه کردن دام ها برای درست کردن همبرگر که بازار های جهان رو غبضه کرده استفاده میشه.در آمریکای لاتین،دام ها با دانه های غلات تغذیه میشن تا گوشت مصرفی مک دونالد و چند شرکت چند ملیتی دیگر غذای آماده تامین بشه.گله دام ها ده برابر بیشتر از انسان ها دانه و سویا مصرف میکنند و145 میلیون تن دانه غلاتی که خوراک دام ها میشه فقط 21 تن گوشت تولید میکنه و سالانه 124میلیون تن غلات به ارزش 20 میلیاد دلار آمریکا هدر میره که این مبلغ میتونه امکان تامین خوراک، پوشاک و مسکن کل جمعیت جهان را برای یک سال تامین کنه!

پولدار باید سهم فقیر را بالا بکشد و ارباب باید بر برده ی خود حکومت مند!این، درس اخلاقی که غربی ها به بچه های خود یاد میدن و اسم آن را تقدیر می گذارن!اونا از ترفی جهان سومی ها  رو به زیادی جمعت متهم می کنند تا اندیشه کنترل جمعیت را به ما بقبولانند و از طرف دیگه همه ی تلاش خود را می کنند تا توزیع ثروت معنی مدینه فاضله را پیدا کند!در نیم کره جنوبی بیشتر از850 میلیون نفر از سوءتغذیه مداوم رنج می برند در حالی که در شمال بیشتر از یک میلیارد نفر از اضافه وزن در عذابند!
گرسنگی ابزاری فوق العاده برای ترس است و ایجاست که این تفکر غربی شکل میگیره:بقای من به بهای فقر و گرسنگی دیگری! هنری کیسینجر برنده جایزه صلح نوبل تاکید میکنه که:لازم است جمعیت سیزده کشور جهان(هند،بنگلادش،نیجریه،..)را که وزن جمعیتی شان به تنهایی، آنهارا به ایفای نقش مهم،در سیاست بین المللی محکوم می سازد،تحت کنترل درآید و یا حتی کاهش داد.و خانم مارگاریت سانگر،بنیان گذار سازمان طرح تنظیم خانواده خیلی دلسوزانه می نویسه:تمام بدبختی جهان از این ناشه میشود که به افراد غیر مسئول،جاهل، بی سواد و فقیر اجازه می دهیم تولید مثل کنند بدون آنکه بر باروری آنها کنترل داشته باشیم!
و در پیرو این اندیشه نازیسم،دکتر ام.کینگ معتقده:سعی کنید طرح تنظیم خانواده را به اجرا درآورید،اما چنانچه طرح کار آمد نبود،بگذارید فقیرها بمیرند چون تهدیدی برای محیط زیست محسوب می شوند!
پس نتیجه میگیریم که تهدید محیط زیست همان فرد فقیر است!اونیکه کم تولید میکنه، کم مصرف میکنه-یا اصلا مصرف نمیکنه- و نوع دوستی تمدن های پیشرفته را به اجبار تحمل میکنه،همه رو بکشیم تا نژاد سفید به زندگی رو به زوال خودش ادامه بده!
البته اینم بگم که ایران در طرح کنترل جمعیت حسابی رو سفیدمون کرد و نرخ رشد جمعیت به1.3 درصد رسید و تا چند دهه دیگه رشد جمعیت منفی میشه و بعدش هم نسلمون منقرض میشه و مشکل آلودگی محیط زیست و نابودی نسل شیعه خود به خود حل میشه واقعا آفرین به این همه دور اندیشی!

برداشتی از موعود


نوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آیا ممکن است فرد دیگری این عبارت را نوسته باشد؟ در بحث دیگر این


 تقاضا نامه ی عضویت در لژ فراماسونری  امضای آن سخت جلب توجه میکند.

چون انقدر کج و معوج است که انگار یک ادم ناشی  خواسته امضای سید 

تقلید کند!!

 

در ضمن سال 1300 یعنی سال  تحول حکومت قاجار به پهلوی و ائردن یک


 سلسله ضد روحانی و ضد دین به جای قاجاریان که حداقل در ظاهر انان  به

اسلام تظاهر میکردند.


سال 1342 یعنی سالی که 15 خرداد ضربه اول انقلاب اسلامی را به رژیم


 شاه وارد کرد.

در بسیاری از جاه ها نقل شده که سیدئ جمال یه جاسوس انگلیسی

و فراماسون بوده است اما ارشیو هایی که 50-60 سال بعد بدست امد بیان 

گر این بود که جاسوسان انگلیسی او را در تمام سفر هایش مصر-هندپتروگراد

و غیره و غیره زیر نظر داشتن و این ادعای جاسوس بودن وی کاملا بی پایه و

خنده دار است که یک جاسوس را با جاسوس زیر نظر بگیرند.

و یک نکته دیگر اینکه اصلا در خواست عضویت سید جمال الدین در لژی در مصر

در خانه حاج امین الضرب و نوهٔ او، دکتر مهدوی در تهران چه میکند؟در سال

 1342علی اصغر مهدوی ، نوه حاج امین الضرببا کمک ایرج افشار یک صندوق

سند را میابند و در پی این میشمند که از جایی معتب متل دانشگاه تهران ان

را منتشر کنند...

ایا نمیتوان گفت و نتیجه گرفت که فراماسون نشان دادن سید جمال الدین


 بدان معناست که در این تاریخ های مشخص به خوانندگان القا شود که یک

 رهبر روحانی و پر تلاش و سیاسی  عامل مزدور و اجنبی است تا در ذهن

مردم، روحانیت و رهبری روحانی مخدوش شود؟؟

یه نکته ظریف:

وقتی سید جمال را با نهایت خشونت و تهمت و اهانت وبه فرمان ناصر

 الدین شاه از حضرت عبدالعظیم بیرون کشیدند، همه گونه تهمتی به او زدند

که بیان ان بر کسی مقدور نیست اما هرگز درباره فراماسون بودن اوچیزی

نگفتند و این در حالی بود که فراماسونری و انتساب به فراموشخانه  ، جرم و

جنایت محصوب میشدو موجب هتک فراوان بود.

 

کاملا نمایان است که امپراطوری انگلستان که خورشید در ان هیچ گاه غروب

نمیکرد احساس ترس در وجودش جوانه زد و باعث این ترس کسی جز سید

 جمال الدین نبود.

کشتن سید جمال الدین برای این امپراطوری کاملا راحت و ایان بود اما برای یه


 روشن فکر ازادی خواه و حق طلب باید اورا نه جسمی بلکه از نظر فکری و

اعتقادی کشت که در این باره شروع به جعل و ساختن تاریخی ساختگی و

اسناد نا معتبر کرد تا شاید این حرکت سید جمال الدین  نزد مردم فروکش

کند. که امروزه تاثیر آرا در خود ایران میبینیم یسیاری از مفسران تاریخ تشکیل

 "جنبش غیر متعهد ها"را  همان اندیشه های سید جمال الدین میدانند که

توانست مصریان را بیدار کند و حکوم بریتانیا را با مشکل روبه رو سازد.

در بسیاری از موارد توانست بریتانیا این جنبش را سرکوب کند اما بر قطع ان

پیروز نشد، مانند زمانی که روسیه تزاری  و امپراطوری عثمانی را با توطئه ی

جنگ جهانی اول جداسازی کرد.!! روسیه تزاری ضد یهود تبدیل به اتحاد


جماهیر شوروی سوسیالیستی با رهبری قاطع وکاملا یهود شد. و امپراطوری

عثمانیهم تکه تکه و قطعه قطعه گردیدتا بکلی اندیشه ی امپراطوری اسلامی

 از بین برود وهم اینکه فلسطین زمینه ساز حضور صهیونیسم باشد پس این

 بریتانیای به ظاهر کبیر از بیداری اسلامی میترسید و جنبش اتحاد

 اسلامی(غیر متعهد ها) و بیداری اسلامی

 را خطر مهلک میدانست برای فراماسون ها و بریتانیا ..!!


سید جمال الدین اسد آبادی  یه فراماسون نبوده و برای سر در آوردن از

 کار انان در زمان کئتاهی عضو شد و بخار ناسزا گویی به انگلیس  از این

انجمن اخراج و حزب وطنی (غیر متعهد ها) را در مصر ایجاد کرد. او تمام دنیارا

 با سفرهای متعدد خود بیکباره به هم ریخت.!!


اما چیزی که امروز ودر سال 2012 میلادی و 1388شمسی شاهد ان 

هستیم این است که بیداری اسلامی به خواست خدا و ب یکباره به را افتاد و

هنوز ادامه دارد و البته ایران زادگاه پایه گذار این جنبش میزبان جلسات غیر

 متعهدهاست وشک نکنید

 روز نابودی اینان از همروز پایه گذاری شده و تا نابودی اینان ادامه خواهد

 یافت. شک نکنید امپراطوری اسلامی شکل خواهد گرفت و زمینه ظهور

مهدی(عج) فرا هم خواهد آمد.

بر گرفته از کتاب" 555 سال" اثر سید شمس الدین رحمانینوع مطلب : تحلیل سیاسی و اخبار، 
برچسب ها : وبلاگ کتیبه،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

سید جمال الدین اسد آبادی ، فراماسونری یا کذب محض؟؟؟!!!

سیدجمال الدین اسد آبادی در اسد آباد همدان متولد شددر خانه ونزد پدر درس خواند، در 10سالگی همراه پدر به قزوین – تهران  و عازم نجف وانجا مشغول درس شد. در 16 سالگی به بمبئی رفت. نفوظ فکری سید در مصر به درجه بالایی رسید...

 

سید جمال الدین اسد آبادی یکی از پر اوازه ترین شخصیت های سیاسی تاریخ ایران در دو قرن اخیر است.او در جوانی به عراق وافغانستان مسافرت کرده وبارها به هند و اسلامبول و حجاز و مصر وفرانسه وانگلستان وروسیه رفته و در همه جا با قدرت وبرجستگی و شور بیان خواصی همهی شاهان و افسران و مردم راتحت تاثیر خود به آزادگی و آزادی  دعوت میکرده است.

گاهی بسیار با  احترام  و گاهی با بدترین شکل ممکن با او رفتار میکردند.اما در زندگی سید جمال شاید بدلیل سفر های زیادی که داشته ابهامات زیادی گفته شده است که یکی از این ابهامات را در زیر میخوانید:

وجه مشترک بین تمام نقل کنندگان سید جمال این است که او در تاریخ ممالک اسلامیجایگاه ونقش بسیار مهمی برخوردار است ودر هر بررسی که درباره تاریخ  قرن اخیر میشود به واقع باید از دوران سید جمال  و او شروع کرد که همگیتاریخ نویسانئ بر این امر اگاه اند.

اما در یک مورد بسیار مهم که مورد بحث و تاریخ نویسان است این است که او در یک انجمن سریّ فراماسونری  عضویت داشته است.!! به طوری که اگر ثابت شود او یک فرماسون بوده است تمام دیدگاه ها از نظر سیل شماری از مردم به او کاملا تغییر کرده و معلوم نیست قضاوت چگونه باشد..!!  اما اگر معلوم شود یک فراماسون نبوده خب کاملا اوضاع فرق خواهد کرد.

عضویت در انجمن سری فراماسون را میتوان از نظر "سند و مدرک " به دو نوع تقسیم کرد :

یکی سخن تقی زاده که " نخستین کسی است که در مجله کاوه درباره عضویت سید در لژماسونیک سخن گفت اما مختصر".

تقی زاده در مقاله ای به نام " سید جمال الدین اسد ابادی معروف به افغانی" مینویسد:

"... در مصر شنیده شد که وی در انجا در محفل فراماسونها بوده و در انجا بر ضد انگلیس حرف زده بود. ورد بعضی جرائد این طور بود که خود بانی ومؤسس محفل فراماسونی بود که 300 عضو داشت."

سخن تقی زاده را نمیتوان با عبارات "به نظر میرسد " و "شنیده شد" را مورد بحث قرار داد چون کل متن او با توجه به شخصیت او بر ضد روحانیت نوشته شده است(حدود سال 1300در مجله کاوه).

و اما نوع دوم و دیگری "مجموعه اسناد و مدارک چاپ نشده درباره سید جمال الدین اسد آبادی مشهور به افغانی " که توسط دکتر علی اصغر مهدوی و دانشگاه تهران در سال 1342 منتشر شد و چند "سند" درباره عضویت سید جمال در لژفراماسون ها بلیان کرده است که مورد بحث است.

یکی از مهمترین اسناد همان تقاضای خود سید جمال الدین است برای عضویت در فراماسون ها. طبق این سند گرد اورندگان این گونه برداشت کردند که "سید تقاضای ورود و عضویت را در لژ پاریس داشته وبرای مذاکره حضوری با او  این نامه را نوشته اند"

نکته دیگر در کتاب دکتر مهدوی بحث یک تصویر است که تصویر عبارتی است با مهر"جمال الدین حسینی"1277، و اصل عبارت این است:" در لیلهٔ عاشورا دهم شهر محرم الحرام داخل لوج گردیدم ودر آن زمان در مصر اقامت داشتم. سنه 1293".    

لابد این بدان معناست سید جمال دفتر خاطراتی داشته که وقایع مهم زندگی اش را مینوشته!!.  "عاشورا"و "دهم شهر محرم الحرام  " است و قاعدتاً یکی از این عبارت کافی است.  جمله ی " در لیله ی عاشورا... داخل لوج گردیدم" روند طبیعی وعدی یادداشت روزانه است، در حالی که "در آن زمان در مصر اقامت داشتم" عبارتی است برای نقل خاطره ای دور ، این دو جمله چگونه ب دنبال هم آمده اند؟؟!!

تاریخ نوشتن این جمله در سال 1293 است و 1277 تاریخ مهر،!که لابد معنای آن این است که مهر را در تاریخ 1277 درست کرده و تا 1293 با خود داشته است. قاعدتا این مهر باید در این مدت طولانی در جای دیگری هم زده میشده!! گذشته از این که زدن مهر ان هم پای یک دفتر خاطره کاملا غیر عادیست!!!

آیا ممکن است فرد دیگری این عبارت را نوسته باشد؟ در بحث دیگر این تقاضا نامه ی عضویت در لژ فراماسونری  امضای آن سخت جلب توجه میکند. چون انقدر کج و معوج است که انگار یک ادم ناشی  خواسته امضای سید تقلید کند!!

ادامه دارد...

از وبلاگکتــیـبه
نوع مطلب :
برچسب ها : سید جمال و فراماسون،
لینک های مرتبط :
نظرات ()
دانشجویان محترم ســــلام ...

همین طور که میدونید ، کم کم داریم به ماه مهر نزدیک میشیم و دوباره درس و کلاس و دانشگاه و ... .

معمولا اوایل ترم مهر ، یه اردو میذارن واسه دانشجویان جدید به عنوان " اردوی دانشجویان جدیدالورود! " .

این اردوها با همکاری دانشگاه و بسیج برگزار میشه . تقاضایی که از شما دارم اینه که طرح ها ، برنامه ها و تجربیاتتون رو برای بهتر برگزار کردن این اردو پیشنهاد بدید . همین طور که میدونید، این اردوها، فرصت مناسبی واسه بسیجه که بتونه نیروها و دانشجویان خوب رو جذب کنه . پس لطفا نظرات خودتون رو بنویسید که چطوری اردو رو برگزار کنیم و چه برنامه هایی اجرا کنیم که دانشجویان بیشتری جذب بسیج بشن .

شدیدا به نظرات شما احتیاج دارم ... یاعلــــــــی (ع) .نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
چهارشنبه 8 شهریور 1391

به نام خــــدا

سید جمال الدین اسد آبادی پایه گذار فراماسون یا جنبش غیر متعدها؟؟!

دروغ تا واقعیت

مقدمه

این مطالبی که بعد از مقدمه میخوانید کاملا مستند و تایید از کتابخانه ملی ایران است چاپ ان

از کتاب "555 سال" " شمس الدین رحمانی" میخوانید... نام این کتاب از سال 857 هجری قمری و 1453 میلادی که شهر قسطنطنیه به دست سلطان محمد فاتح عثمانی فتح شد و نامش به اسلامبول تغیر یافت تا قریب 555سال بعد،رحلت امام خمینی(ره). نبرد میان اسلام و یهود...

رابطه ایران و امریکا همیشه تحت تاثیر اسراییل خواهد بود و تا ابـد این جریان باقی خواهد ماند. طرز تفکر این دو کشور به اسراییل بیان میکند این دو هیچ وقت به نتیجه و همکاری نمیرسند مــگر امریکا از اسراییل چشم پوشی کند که محال است و ایران هم تا زمانی که اسلامی است و انقلاب در ریشه اش جوانه بزند محال است با امریکای  اسراییلی به تفاهم برسد. پس تصور ایران و امریکا در کنارهم چیزی شبیه به یک افسانه ی تخیلی است. جوانان ما به فکر همراهی امریکا نباشند و خام نباشند که امریکا طبق فرموده ی امام شیطان بزرگ است و ما باید از منبع خود که همان ولایت و به رهبری امام خامنه ای است را نه بعنوان یک تکلیف بلکه عاشقانه محافظت کنیم. همون طور که شهدا انجام دادن... وظیفی سختی داریم مخصوصا با این نسل جوان نمیخوام زیاده روی کنم اما من خودم یک جوانم وباید بپذیریم که حداقل در ظاهر نسل جوان این روزها کمتر بوی از این اعتقاد را حس کردند نه همه انها اما بیشتر انها اینطورن و اغلب انها هم در ظاهر ولایت مدار و دیندارند همونطور که در عاشورای 88 از خود نشان دادند.

بسیاری از واقعه های دنیا نظیر 11سپتامبر،حمله ی امریکا به عراق، جنگ 33 روزه و22 روزه،فروپاشی مصرِ مبارک و لیبی ، قتل و عام مسلمانان میانمار و تحولات امریکا و اروپا و نسل کشی تاریخی پوریم که در تخت جمشید به راه افتاد و امروزه با افخار کوروش و تخت جمشیدرا میپرستیم(به اشتباه) همگی به وبه یقین به برنامه ریزی صهیونیسم ها وابسته است. اینطور میشه فهمید که ایران سی و چند ساله اسلامی یک تنه مقابل کفر و شیطان که از زمان سلیمان نبی ظهور کرد ایستاده اما سرمایه ی بدست اوردن این پیروزی بزرگ اگاه تر شدن هر چه بیشتر همی مردم از واقعیت هاست.

در حالی که سرمایه های بزرگ و بسیاری از دانشگاههای معروف و شرکت های بزرگ و سازمان های جاسوسی و بسیاری از رسانه های نوشتاری ،تصویری و رادیویی و اینترنت وتبلیغات همگی یا تحت سیطره کامل صهونیسم ویا تحت نفوظ انها در اختیار انهاست.

ان چیزی که واضح  است و کلام خداست این است که در سوره های نسا و مائده انان را لعنت و دشمن انسان میداند . امام خمینی هم چندین بار خطر صهیو نیسم را به صراحت کامل بیان کردند.

دوستان من در اخر بگوییم که در اکتشافات اخیر که سال پیش انجام گرفت در ایلام ، بقایی کشف شد که به حدود 8000 سال  پیش میرسید نه 2500 سال!!!

و ان نکته هم گفتنیست که قران کریم ،یهود را ربا خوارِ قسی القلبِ تفرقه انگیزِ مفسدِ قاتل انبیا ومنکر معاد مغضوب خداوند وملعون است...

حالا این روزها با خیال راحت وبا افتخارصلیب بر گردن میاندازیم!!! و مسیحیت و یهودیت را خود رواج میاندازیم.

در چند پست قصد دارم نکات مهم کتاب" 555سال" " شمس الدین رحمانی" را برای شما دوستان عزیز بیان کنم. کامل بخوانید و از مستند معروف " تختگاه هیچ کس" هم که در این وبلاگ لینک دانلود ان وجود دارد استفاده کنید.البته قسمت های بعدی این مستند را هم در وبلاگ میزارم.

 ادامه دارد...

وبــلاگ کتیــبه

ممنون از شما

نویسنده وبلاگ کتیبه

یک بسیجی!نوع مطلب :
برچسب ها : سید جمال الدین و فراماسون،
لینک های مرتبط :
نظرات ()
یکشنبه 5 شهریور 1391
اجلاس سران جنبش عدم تعهد (NAM) در ایران یكی از بزرگترین رویداد‌های بین‌المللی تاریخ ایران خواهد بود. دعوت از سران 120 كشور عضو این جنبش، 20 كشور ناظر و 10 نماینده از سازمان‌های بین‌المللی، بزرگترین رویداد بین‌المللی تاریخ كشور را رقم می‌زند كه به مراتب آثار آن از اجلاس سران كشورهای اسلامی در سال 1376 می‌تواند گسترده‌تر و موثرتر باشد. 

برگزاری این اجلاس در تهران در این برهه از زمان كه منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با بیداری اسلامی روبرو شده و با توجه به رویدادهایی همچون جنبش وال استریت در آمریكا و اعتراضات مردمی در مناطق مختلف اروپا، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 
در حالی كه برخی كشورهای غربی و در رأس آنها آمریكا به طور مستمر، انزوای جمهوری اسلامی ایران را در صحنه بین المللی تبلیغ می كنند، این اجلاس رویدادی بزرگ و حائز اهمیت سیاسی برای خنثی كردن ادعای آمریكا مبنی بر انزوای ایران خواهد بود. 

برگزاری اجلاس غیرمتعهدها در تهران فرصتی برای تقویت هرچه بیشتر دیپلماسی بین المللی جمهوری اسلامی ایران است که جایگاه كشور را در صحنه بین المللی ارتقاء می دهد. توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل امید را در مردم افزایش و الگوپذیری ملت ها را بیشتر می كند به گونه ای كه ملت ها این باور را خواهند داشت كه حكومت اسلامی می تواند در عرصه بین الملل حضوری بالنده داشته باشد. 

اجلاس جنبش غیرمتعهدها در تهران می تواند زمینه های مناسبی برای بازیابی مجدد جنبش و تامل بیشتر اعضاء در وظایفشان در قبال رویدادهای جهانی و بخصوص مقابله با زیاده خواهی های رژیم سلطه و تروریسم جهانی به سركردگی صهیونیزم جهانی و ابر سرمایه داری جهانی فراهم آورد. 

با توجه به اهمیت موضوع سوریه، ممكن است بعضی از اعضا در حاشیه اجلاس، یك نشست مشورتی دیگر با موضوع سوریه داشته باشند كه این امر مستلزم اعلام علاقمندی كشورها برای برگزاری نشست مذكور می‌باشد. در صورت اجرای این نشست برنامه های کشورهای غربی به محوریت آمریکا و عربی به محوریت عربستان و قطر که برای بی ثبات سازی سوریه تلاش می کنند با شکست مواجه خواهد شد. 

در این نشست ریاست جنبش غیر متعهد ها برای 3 سال به ایران واگذار می شود و ایران به عنوان رئیس دومین سازمان بزرگ بین المللی از اهمیتی دو چندان در نزد اذهان ملت ها و دولت ها برخوردار خواهد شد. 
تهران در زمان برگزاری شانزدهمین اجلاس سران كشورهای عضو جنبش عدم تعهد، 5 روز از سه‌شنبه 7 شهریور ماه تا شنبه تعطیل خواهد بود.

در یک نمای کلی می توان گفت به طور حتم این اجلاس با چنین گستره قابل توجهی از کشورهای گوناگون می تواند زمینه مناسبی برای گسترش هر چه بیشتر دیپلماسی ایران در سطح منطقه ای فراهم کند و البته در این بین و با توجه به شرایط حساس منطقه ای و همچنین تلاش غرب برای وارد آوردن فشار هر چه بیشتر به ایران برگزاری چنین اجلاسی عملاً نقش یک فضای تنفسی را برای نظام جمهوری اسلامی ایران ایفا خواهد کرد. 
نوع مطلب :
برچسب ها : جنبش عدم تعهد، تهران، ایران،
لینک های مرتبط :
نظرات ()
شنبه 4 شهریور 1391

 نامه های خط خطی

نویسنده : عرفان نظر آهاری

نامه های خط خطی

"همه راحت حرف می زنیم ولی نوشتن برای ما سخت است . آیا دوس دارید با خدای خود درد دل كنین ؟

کتاب نامه های خط خطی برگزیده جوایز : جشنواره کتاب های برتر – برگزیده کتاب سال سلام بچه ها و جشنواره کتاب های آموزشی رشد می باشد.

به نظر من كه خیلی جالبه. خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم . طرز بیانش ساده هست .به صورت سریالی هست .میتونین هر شب یه سریال بخونین . اولی رو خوندین مثل یه فیلم سریالی دوس دارین تا آخرش ببینین.اگه نتونستین كتابه رو گیر بیارین .میتونین كتابه روبه صورت فایل word از اینجا دانلود كنین. 

  دانلود كتابنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات