وبلاگ گروهی دانشجویان شهرستان لامرد
اتاق فکر ِ دانشجویان !
درباره وبلاگ


فَلَا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَیَطْمَعَ الَّذِى فِى قَلْبِهِ مَرَضٌ وَ قُلْنَ قَوْلًا مَّعْرُوفًا)
«به گونه ای هوس انگیز سخن نگویید تا بیمار دلی در شما طمع نکند، و به گونه ای شایسته و معمولی سخن بگویید.»

آیه قرآن ِ ... خوب ؟ فقط و فقط وفقط از بحث لهو بپرهیزید ... اینجایی ما انعطاف به خرج دادیم و از خواهران و برادران در کنار هم برای نویسندگی استفاده کردیم .

انشالله همه رعایت کنن که اگر احساس شود وبلاگ به سمت ِ لهو و بیهودگی میرود بدون شک وبلاگ تعطیل میشود .... پیشاپیش از اینکه قوانین رو رعایت میکنید ممنونم .

مدیر وبلاگ : ابوالفضل ابراهیمی
نظرسنجی
سلام ! وبلاگ چطور بود ؟

حسن عباسی در همایش حزب الله سایبر به عنوان سخنران برنامه دعوت شده بود . پشت پنل همایش رفت و در طی 30دقیقه سخنرانی خود 30 نکته اساسی بیان نمود که شاید در کمتر جایی بتوان در چنین زمانی به این اندازه اطلاعات دریافت نمود .
بد نیست این 30نکته به شکل تیتر وار بیان شود ...

نکته اول : اگر ناتو به سوریه حمله کند سوریه در پاسخ این حملات به جای ناتو اسرائیل را هدف قرار می دهد و با چند موشک اسکات شهر های اشغال شده را در یک روز نابود و رژیم اشغالگر قدس را به سقوط می کشاند .

نکته دوم : آمار نشان می دهد همه چیز علیه آمریکا و غرب است در 19 ماه 12 کشور عربی بهار اسلامی را تجربه کرده و 4 حالکم دست نشانده را از حکومت پایین کشیده اند .

نکته سوم : امریکا در سوریه به روش انقلاب های دهه 60 میلادی عمل می کند و شیوه انقلابگری های او در همین قالب گنجانده شده است ولی علت این عمل مشخص نیست .- لازم به ذکر است انقلاب های دهه 60 باید رمز گشایی شود دهه شصت میلادی دهه ای بود که در شمال آفریقا و خاورمیانه و خاورنزدیک حاکمانی بر سر کار آمدند که به شدت وابسته غرب بودند یا در طول حکومت به استکبار وابسته شدند . در این دهه بذر استعمار نوین و بهره برداری های سیاسی کاشته شد و محصول آن تا قبل از بیداری اسلامی برداشت و به حساب رژیم صهیونیستی واریز می شد .


نکته اول : اگر ناتو به سوریه حمله کند سوریه در پاسخ این حملات به جای ناتو اسرائیل را هدف قرار می دهد و با چند موشک اسکات شهر های اشغال شده را در یک روز نابود و رژیم اشغالگر قدس را به سقوط می کشاند .

نکته دوم : آمار نشان می دهد همه چیز علیه آمریکا و غرب است در 19 ماه 12 کشور عربی بهار اسلامی را تجربه کرده و 4 حالکم دست نشانده را از حکومت پایین کشیده اند .

نکته سوم : امریکا در سوریه به روش انقلاب های دهه 60 میلادی عمل می کند و شیوه انقلابگری های او در همین قالب گنجانده شده است ولی علت این عمل مشخص نیست .- لازم به ذکر است انقلاب های دهه 60 باید رمز گشایی شود دهه شصت میلادی دهه ای بود که در شمال آفریقا و خاورمیانه و خاورنزدیک حاکمانی بر سر کار آمدند که به شدت وابسته غرب بودند یا در طول حکومت به استکبار وابسته شدند . در این دهه بذر استعمار نوین و بهره برداری های سیاسی کاشته شد و محصول آن تا قبل از بیداری اسلامی برداشت و به حساب رژیم صهیونیستی واریز می شد .

نکته چهارم : در سال 1993 گروهی از افراطیان حکومت آمریکا کتابی را با عنوان «شاه جنوب» چاپ کردند که بازگشت به امپراطوری رم را در آن نمایه‌گذاری کردند و شخصیت شاه شمال را هم مبتنی بر مطالب کتاب دانیال نبی رقم زدند. – لازم به توضیح است که بعد ها جرج بوش مقابله غرب و با اسلام را به جنگ های صلیبی نسبت داد و این بعنی رجوع متکرین غرب به سمت دوران باستان تا حملات خود را  ریشه دار و بهانه های خود را با اصالت جلوه دهند .

نکته پنجم : شخصیت شاه شمال را هم مبتنی بر مطالب کتاب دانیال نبی رقم زدند. که قرار است در دوران آخرالزمان میان شاه شمال و شاه جنوب جنگ عظیمی دربگیرد- دانیال نبی از پیامبران بنی اسرائیل است که بسیار ی از پادشاهان بزرگ را دیده و با آنها ملاقات داشته وی با نبوکدنصر پادشاه بابل و همچنین کورش پادشاه پارس در سال سوم حکومتش دیدار هایی داشته و برای انان تعبیر خواب میکرده است . بعضی از تعابیر خواب وی و همچنین پیش بینی های او در کتابش جمع آوری شده . تعدادی از پیش بینی های او در مورد آخر الزمان و منجی است که دنیا را از شر بدی و پلیدی نجات می دهد . ریشه شناسی آرماگدون نیز به جنگ شاه شمال و جنوب بسیار نزدیک می باشد .

نکته ششم : عده از افراطی‌های آمریکایی می‌گویند که این درگیری‌ها میان ایران و شاه شمال خواهد بود چنین افسانه‌پردازی‌ها و گمانه‌زنی‌هایی که حکایت از ضعف تئوریک نظام غرب دارد این افراد به دلیل نداشتن اسطوره قدمت و ریشه دست به سند سازی و گاه دورغ پراکنی می کند کشوری که اساطیر او بت من سوپر من و اسپایدر من باشد برای بهانه های تاریخی نیز ناچار است به دانیال و تحریف کتاب وی متوسل شود از همین رو ضعف تئوریک امریکایی ها در این میان بسیار مشهود است .

نکته هفتم : در شرایطی بیان می‌شوند که 16 تریلیون دلار بدهی خارجی روی دست آمریکایی‌ها مانده و 27 کشور اتحادیه اروپا به شدت درگیر مسائل اقتصادی هستند. بنابراین جریانی را علم کردند که بیداری اسلامی را منحرف کنند. آنها با داشتن مشکلات عظیم با موج جدیدی به نام بیداری اسلامی نیز رو به رو شده اند . و حال تمام تلاش خود را دارند که سوار این موج شده و تمام تلاش خود را می کند تا حفاظ امینتی اسرائیل را مستحکم تر کند . در حال حاضر زلزله عظیمی مصر را لرزانده و مبارک بزرگترین همپیمان اسرائیل از بین رفته عربستان نیز خود دچار درگیری خیابانی و هم درگیر شاهزاده های مسن است و این یعنی استحاله بزرگ همان انقلاب های دهه 60 .

نکته هشتم : می خواهم به همکاران استراتژیستمان در آمریکا بگویم که قصد دارید با تروریسم عریان و خشونت علنی در سوریه انقلاب کنید- این سبک انقلاب ها و کودتا های خشن در قلب ویتنام مرد و مردم به دیدن هر خون حقیقت را بیشتر در می یابند .

نکته نهم : اولین موج بیداری اسلامی در جهان در ایران بود.

نکته دهم : دومین موج آن در لبنان و فلسطین بود.

نکته یازدهم : موج سوم هم در 12 کشور عربی رخ داد پس طبق نظرات آمریکا و غرب باید به سمت موج سوم تاخت.

نکته دوازدهم :  امروز رژیم صهیونیستی و برخی دول عربی وهمچنین قطر، عربستان و تركیه در خونریزی‌های سوریه هم قسم شده اند

نکته سیزدهم : بزرگترین اشتباه استراتژیک شما این بود که با خشونت علنی شروع کردید و وهابیت و طالبان را به صحنه آوردید

نکته چهاردم : در هیچ بزنگاه تاریخی سراغ نداریم که وهابیت و طالبان علیه اسرائیل عمل کرده باشند

نکته پانزدهم : در حال حاضر حضور پررنگشان را در ناآرامی های سوریه شاهدیم.

نکته شانزدهم : انگلیس و دنیای استعمار طی چند قرن اخیر، فرقه قادیان گری در هند و پاکستان که میوه اش سلمان رشدی شد. بهایی گری در ایران و فرقه جعلی وهابیت را در حجاز به وجود آوردند که این سه فرقه هر وقت به آنها احتیاج باشد در حمایت از سیاست های استعماری آنها فعالیت می کنند.

نکته هفدهم : . امروز هم همه تلاششان را معطوف به این کردند که سوریه را به آتش بکشند. من از آقای هنری کسینجر تعجب می کنم که به صورت علنی اشاره کرده بود ما باید سوریه را از درون به آتش بکشیم.

نکته هجدهم : آمریکا همزمان با ناآرامی های سوریه دو ماموریت به ترکیه و عربستان داد. نقش عربستان خنثی کننده بود و ترکیه هم از لاک ظاهری خود بیرون آمد و نشان داد که روسری همسر رجب طیب اردوغان فقط ظاهرسازی و یک تاکتیک نمایشی بود

نکته نوزدهم : رکیه فقط نوعی از اسلام آمریکایی را برای مردمش به ارمغان آورد که فقط همسران سران کشورش با حجاب بودند

نکته بیستم : با از دست رفتن مصر و خارج شدن کنترل اوضاع از دست مهره های غربی تنها راه نجات در این است که مرکز ثقل دفاع از اسرائیل به ترکیه منتقل شود اما در این میان سوریه بین اسرائیل و ترکیه قرار گرفته است.

نکته بیست و یکم : اسرائیل در حال حاضر در بدترین شرایط خودش طی 60 سال گذشته است.

 نکته بیست و دوم : فشار به سوریه هم به همین دلیل است. پس دلیل اصلی تحرکات غرب علیه سوریه این بود که بگویند انقلاب های منطقه ضد آمریکایی نیستند و دوم اینکه با حذف سوریه مقاومت اسلامی لبنان را هم حذف کنند.

نکته بیست و سوم : یکی از نظریاتی که غربیها ارائه کردند این بود که سوریه را مانند لیبی از درون به آتش بکشند یعنی ناآرامی‌های داخلی ایجاد کنند و سپس ناتو بیاید سوریه را بمباران و کار را تمام کند.

نکته بیست و چهارم : غربیها متوجه نیستند که با شعله ورتر شدن آتش جنگ و تهدید نظامی سوریه توسط ناتو، اسرائیل از سه جهت گروگان خواهد بود جهت اول ارتش سوریه است، جهت دوم مقاومت اسلامی لبنان و سومین عامل تهدید اسرائیل هم مقاومت فلسطین است.

نکته بیست و پنجم : هر جنگی که ناتو علیه سوریه به پا کند سوریه به جای مقابله با ناتو می تواند با چند موشک اسکات و دیگر تسلیحاتش طی یک روز اسرائیل را دچار مشکلات اساسی کند.

نکته بیست و ششم : اگر جنگ بشود اسرائیل گروگان این سه جبهه خواهد بود.

نکته بیست و هفتم : من به استراتژیست‌های غربی می‌گویم چطور فکر کرده‌اید که سوریه مثل لیبی است؟ این سخنم هم دلیل دارد یکی از دلایلش این است که ساختار ارتش سوریه با ساختار دفاعی و نظامی لیبی کاملا متفاوت است.

نکته بیست و هشتم : در صورت وقوع هر گونه جنگ در سوریه این جنگ تبدیل به یک جنگ منطقه ای و جهانی خواهد شد.

نکته بیست و نهم : امروز مردم منطقه یاد گرفته‌اند كه به خاطر غفلت هیچگاه ستایش نمی شوند

نکته سی ام : خبر دقیق داریم كه روس‌ها درون خود حرفشان این است كه اگر سوریه را بزنند مورد بعدی ایران، روسیه و چین خواهد بود. به دلیل مشكلات گسترده غربی‌ها حتما باید بعد از سوریه، ایران و روسیه را مورد تهاجم قرار دهند به همین دلیل روسیه به دلیل عاقبت موضعی كه غرب پیش گرفته به پای صحنه آمده است و گرنه عاشق مردم سوریه نبوده و نیست.نوع مطلب :
برچسب ها : دكتر عباسی، سوریه،
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:52 ق.ظ
I think the admin of this site is genuinely working hard in favor of his
website, because here every material is quality based stuff.
شنبه 21 مرداد 1396 06:29 ق.ظ
I do agree with all of the ideas you've introduced to your post.
They're really convincing and can definitely work. Nonetheless, the posts are too quick
for beginners. May just you please prolong them a little from subsequent time?
Thank you for the post.
یکشنبه 18 تیر 1396 12:35 ق.ظ
Hey very nice blog!! Guy .. Excellent .. Amazing ..
I'll bookmark your blog and take the feeds also?
I am glad to search out numerous useful info here in the put up, we need work out more techniques on this regard, thanks
for sharing. . . . . .
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 04:37 ق.ظ
If some one wishes to be updated with most recent technologies therefore he must be go to see this web site and be up to date every day.
چهارشنبه 28 تیر 1391 12:36 ق.ظ
جدی عالی بود ...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو